www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:104 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:30961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Palacz - Praca Dodatkowa

Palacz - Praca Dodatkowa

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Łask
 Sędziejowice
 Zduńska Wola
Praca dodatkowa

ENERGIA Polska S.A. to dostawca nowoczesnych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii. Dostarczamy naszym klientom systemy i urządzenia z zakresu rozproszonej energetyki (m.in. panele fotowoltaiczne, pompy ciepła), jesteśmy jednym z niekwestionowanych liderów na tym rynku. Inwestujemy w innowacyjne rozwiązania wykorzystania energii, dzięki czemu odnotowujemy ciągły
i dynamiczny rozwój grupy.

Palacz
Miejsce pracy: Sędziejowice

Obowiązki:
• obsługa kotłowni pelletowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Sędziejowicach,
• przyjmowanie oraz sprawdzanie jakości dostaw pelletu,
• czyszczenie kotłów,
• zgłaszanie zapotrzebowania na pellet,
• usuwanie prostych awarii,
• utrzymanie porządku w kotłowni.

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku Palacza lub Konserwatora,
• podstawowa wiedza techniczna z zakresu obsługi kotłowni,
• umiejętność organizacji pracy,
• dyspozycyjność,
• mile widziane świadectwo kwalifikacyjne grupa II eksploatacyjna,

Jako firma oferujemy Ci:
• zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,
• pracę w firmie z branży OZE.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@energiapolska.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Energia Polska S.A. moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)." Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.).
Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie.

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google