www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:114 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:30961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Na 3 Zmiany 17zł/h + Premie Od Zaraz

Praca Na 3 Zmiany 17zł/h + Premie Od Zaraz

 PDF
Telefon: 697 101 679

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Łódź
Prosta praca produkcyjna dla każdego bez doświadczenia od zaraz!

Poszukujesz stabilnej i dobrze płatnej pracy na dłużej? Aplikuj do Nas!

Lokalizacja: Łódź-Górna

oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki Zus +płatny urlop),
- możliwość zatrudnienia na stałe już po 3 m-cach pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie(17,00 zł bruto/h+ premię jakościową (do 400 PLN)+ dodatek za pracę w nocy,
- dodatek za system pracy w przypadku 4-brygad,
- atrakcyjny pakiet benefitowy (karta sportowa, opieka medyczna, liczne zniżki na zakupy, do kina)

zadania:

- polerowanie komponentów aluminiowych,
- przygotowanie detali do dalszego procesu,
- dbałość o porządek na stanowisku pracy.

oczekujemy:

- chęci i motywacji,
- gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym lub 3-zmianowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
wyślij sms o treści "praca" - oddzwonimy w ciągu 15 minut!
zadzwoń na numer 697 101 679

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google