www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:23 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:2231

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 
Szukaj
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie
 

Lokalizacja

 
 

Promowane

 

Polecamy
 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Opieka Nad Panią – środkowe Niemcy – 1340 Eur + 300 Eur Premii świątecznej

Opieka Nad Panią – środkowe Niemcy – 1340 Eur + 300 Eur Premii świątecznej


 PDF
Telefon: 42 306 70 40

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   

Miasto/a:
 
Konstantynów Łódzki
 Łódź
 Skierniewice
Opieka nad panią – ŚRODKOWE NIEMCY – 1340 EUR + 300 EUR PREMII ŚWIĄTECZNEJ

ATERIMA MED oferuje bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie partnerskich relacji z Opiekunami. Zapraszamy do 12 biur stacjonarnych i mobilnych punktów rekrutacyjnych w całej Polsce. Oferujemy także wygodną rekrutację online, bez wychodzenia z domu. Dołącz do najlepiej zaopiekowanych Opiekunów w stabilnej firmie, która od 2011 roku stara się być najlepszym pracodawcą w branży opieki.

Opieka nad panią – ŚRODKOWE NIEMCY – 1340 EUR + 300 EUR PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Hanoweru

Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe:
Poszukujemy Opiekunki dla 79-letniej pani. Seniorka ma 150 cm wzrostu i waży 54 kg. Choruje na reumatyzm i cukrzycę, regularnie przychodzi pielęgniarka, żeby zrobić pani zastrzyk insulinowy. Pani potrzebuje pomocy w czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych, w ciągu dnia nosi pieluchomajtki. Należy przygotowywać posiłki zgodne z lekkostrawną dietą i regularnie je podawać. Do obowiązków Opiekunki należy też utrzymywanie czystości w domu – to szeregowy mały domek pod miastem. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z łazienką, TV z polskimi kanałami, Internet oraz samochód. W domu są dwa małe pieski, które są pupilami seniorki.

Wymagane kwalifikacje:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą
• gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na min. 3 miesięcy
• empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu udziału w otwartej rekrutacji, w tym na ich udostępnianie podmiotom zaangażowanym w świadczenie usług opieki domowej, w celu dopasowania oferty zatrudnienia.
Administratorem danych osobowych jest Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie
(30-644), ul. Puszkarska 7f. Dane przetwarzane są na podstawie zgody i w celu Państwa udziału w otwartej rekrutacji w branży opieki domowej, przez okres jej trwania, nie później niż do czasu wycofania zgody.
W każdej chwili przysługuje Państwu: dostęp do danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możliwe jest również wycofanie zgody na przetwarzanie danych oraz wniesienie skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji, a wycofanie zgody powoduje, że udział w nim nie jest możliwy. Wstępna analiza aplikacji kandydatów może odbywać się elektronicznie lub w zautomatyzowany sposób. Odbiorcami danych mogą być podmioty zaangażowane w świadczenie usług opieki domowej.
Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: daneosobowe@grupaaterima.pl.Opieka Nad Panią – środkowe Niemcy – 1340 Eur + 300 Eur Premii świątecznej
Opieka Nad Panią – środkowe Niemcy – 1340 Eur + 300 Eur Premii świątecznej
 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 lodzkatablica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.