www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:12 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:2859

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 
Szukaj
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie
 

Lokalizacja

 
 

Promowane

 

Polecamy
 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Szukamy Opiekunki Dla Samotnego Seniora Z Chorobą Parkinsona – Niemcy – 1140 Eur Netto

Szukamy Opiekunki Dla Samotnego Seniora Z Chorobą Parkinsona – Niemcy – 1140 Eur Netto


 PDF
Telefon: 42 306 70 40

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   

Miasto/a:
 
Aleksandrów Łódzki
 Bełchatów
 Łódź
Szukamy Opiekunki dla samotnego seniora z chorobą Parkinsona – NIEMCY – 1140 EUR netto

ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami.

Szukamy Opiekunki dla samotnego seniora z chorobą Parkinsona – NIEMCY – 1140 EUR netto

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Karlsruhe

Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe:
Poszukujemy Opiekunki dla 83-letniego seniora z chorobą Parkinsona i początkującą demencją. Pan asekuracyjnie nosi wkładki, porusza się o rollatorze i wymaga lekkiego wsparcia przy wstawianiu i kładzeniu się do łóżka oraz czynnościach codziennych. Do obowiązków Opiekunki należy przygotowywanie posiłków, utrzymywanie czystości (raz w tygodniu przychodzi pani sprzątająca) oraz robienie zakupów. Bardzo ładna okolica, blisko dostępne są sklepy, piekarnia i targ warzywny. Zakwaterowanie jest w mieszkaniu w bloku, dla Opiekunki pokój z osobną łazienką. Na miejscu jest dostęp do Internetu.

Wymagane kwalifikacje:
• podstawowa znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w opiece poparte referencjami
• gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres 2 miesięcy
• empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu udziału w otwartej rekrutacji, w tym na ich udostępnianie podmiotom zaangażowanym w świadczenie usług opieki domowej, w celu dopasowania oferty zatrudnienia.
Administratorem danych osobowych jest Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie
(30-644), ul. Puszkarska 7f. Dane przetwarzane są na podstawie zgody i w celu Państwa udziału w otwartej rekrutacji w branży opieki domowej, przez okres jej trwania, nie później niż do czasu wycofania zgody.
W każdej chwili przysługuje Państwu: dostęp do danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możliwe jest również wycofanie zgody na przetwarzanie danych oraz wniesienie skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji, a wycofanie zgody powoduje, że udział w nim nie jest możliwy. Wstępna analiza aplikacji kandydatów może odbywać się elektronicznie lub w zautomatyzowany sposób. Odbiorcami danych mogą być podmioty zaangażowane w świadczenie usług opieki domowej.
Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: daneosobowe@grupaaterima.pl.Szukamy Opiekunki Dla Samotnego Seniora Z Chorobą Parkinsona – Niemcy – 1140 Eur Netto
Szukamy Opiekunki Dla Samotnego Seniora Z Chorobą Parkinsona – Niemcy – 1140 Eur Netto
 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 lodzkatablica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.