www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:99 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:30961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Przy Zbiorach Jabłek I Gruszek Holandia - Nijmegen

Praca Przy Zbiorach Jabłek I Gruszek Holandia - Nijmegen

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

WWW

Miasto/a:
 Aleksandrów
 Łódź
 Sieradz
Ziory jabłek i gruszek w Holandii

Praca przy zbiorach jabłek i gruszek Holandia - Nijmegen

OBOWIĄZKI:

- praca przy zbiorach jabłek i gruszek sadach

WYMAGANIA:

- zręczność i sprawność manualna
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- motywacja i chęć do pracy
- ukończony 25 rok życia

OFERTA:

- 12 - 16 euro na godzinę ( W zależności od obowiązków)
- zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- firmowe zakwaterowanie
- transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy
- ubezpieczenie
- pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
- wynagrodzenie w systemie tygodniowym
- możliwość stałej współpracy (Wyjazd minimum na miesiąc)

*Praca ze względu na swój charakter przeznaczona jest wyłącznie dla mężczyzn!

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres e-mail.

Kontakt:

email: rekrutacja@greenworkforce.pl
Tel: 797535079

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google