www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:65 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:30961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia ślusarz- Praca W Niemczech Z Darmowym Zakwaterowaniem

ślusarz- Praca W Niemczech Z Darmowym Zakwaterowaniem

 PDF
Telefon: 123522722

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

WWW

Miasto/a:
 Poza województwem Łódzkim
HR Navigator poszukuje ślusarza do pracy w Niemczech

HR Navigator poszukuje pracowników do pracy w zakładzie przemysłowym w Niemczech
Oferowane stanowisko: Ślusarz
Miejsce pracy: Bromskirchen, Niemcy

Zakres obowiązków:
Do obowiązków na oferowanym stanowisku należą: wykonywanie prac ślusarsko-konserwacyjno-naprawczych, a także zapewnienie utrzymania ruchu.

Wymagania:
Do pracy na przedstawionym stanowisku niezbędne są: znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na porozumiewanie się z innymi pracownikami oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie- umowę o pracę tymczasową w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pracę w systemie zmianowym- system czterobrygadowy
• Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawową stawkę w wysokości 13,00€ brutto/h -około 1600 euro netto miesięcznie
• Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
• Stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora w miejscu pracy

Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje!

E-mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Tel.: +48 572 505 720 / +48 515 909 950 / +48 571 322 116 / +48 571 322 118

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google