www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:100 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:30961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Na Magazynie

Praca Na Magazynie

 PDF
Telefon: 532248411

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Bolesławiec
 Bolimów
 Brąszewice
praca w Holadii

Agencja Pośrednictwa Pracy GIGER (wpis do KRAZ nr 17988), poszukuje
osób
do pracy w magazynie w Holandii.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- zbieranie zamówień,
- sortowanie paczek,
- załadunek kontenerów,
- rozładunek kontenerów.

WYMAGANIA:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy,
- zaświadczenie o niekaralności,

OFERUJEMY:

- dużą liczbę godzin
- legalne zatrudnienie,
- zakwaterowanie i ubezpieczenie,
- cotygodniową wypłatę wynagrodzenia,
- opiekę polskich koordynatorów,

INFORMACJE DODATKOWE:
Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Prosimy o
wysłanie CV na adres rekrutacja@giger.pl lub wypełnienie formularza
zgłoszeniowego w zakładce "REJESTRACJA" na stronie www.giger.pl

Jeżeli masz pytania zadzwoń:

Tel. 532 248 411

www.giger.pl

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00-18.00

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami
ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z
2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Giger sp. z o.o. sp.k z
siedzibą w Opolu, 45-064 przy, ul. Kołłątaja 11/II/43, dla celów
związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam
również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i
ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów

i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych
jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna.
Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy,
celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i
kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do
treści danych oraz ich poprawiania.

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google