www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:102 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:30961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Koordynator Pracy Roznosicieli Gazet Reklamowych

Koordynator Pracy Roznosicieli Gazet Reklamowych

 PDF
Telefon: 41 346 02 54

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Piotrków Trybunalski
Koordynator pracy roznosicieli gazet reklamowych

Koordynator pracy Roznosicieli gazet reklamowych

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski i okolice

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Twoje zadania: Twoim zadaniem będzie kierowanie zespołem osób roznoszących materiały reklamowe, kontrola jakości roznoszenia gazet i odpowiedzialność za jakość kolportażu materiałów reklamowych.

Oczekujemy od Ciebie:

Uczciwości, samodzielności, rzetelności, odpowiedzialności.

• Dysponowania samochodem.

• Dyspozycyjności we wtorki i środy.

• Dostępu do komputera i Internetu.

• Podstawowej znajomość obsługi pakietu MS Office.

• Mile widziane doświadczenie w kierowaniu grupą osób.

Zapewniamy Ci:

• Dodatkowe zajęcie i możliwość współpracy ze stabilną, dynamicznie rozwijająca się firma (ok.10 godzin tygodniowo).

• Miesięczną zapłatę uzależnioną od wielkości przydzielonego obszaru.

• Umowę zlecenie na czas nieokreślony.

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google