www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:106 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:30961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Zbrojarz/betoniarz – Praca Niemcy - Zakład Prefabrykacji.

Zbrojarz/betoniarz – Praca Niemcy - Zakład Prefabrykacji.

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Lututów
 Łowicz
 Łódź
praca Niemcy - zakład prefabrykacji.

Lokalizacja: Niemcy – (Paderborn i Stockstadt)

Zakres obowiązków:
 -montaż i demontaż systemów szalunkowych (Doka, Peri – głównie),
 - praca przy wykonywaniu stropów, ścian, schodów,
 - montowanie zbrojeń w formach.

Ogólne wymagania:
 - doświadczenie w pracach budowlanych (przy zbrojeniach, wylewkach betonowych, szalunkach),
 - samodzielność,

Co możemy dać:
 stawkę za 200-210 rbh – 2200-2300 euro netto za miesiąc,
 zakwaterowanie - nic nie płacisz za wynajem, godne warunki zakwaterowania,
 narzędzia i odzież,
 polską umowę o pracę na cały etat,
 zwrot za urlop Sok-Bau 14%,
 uzyskanie Kindergeld,
 dodatki na Święta
 zjazdy do domu co 3 tygodni na weekend.

Siedzina firmy – Poznań. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie (bez pośredników).

Praca nie na budowie, masz dach nad głową i prace na stałe.

Chcesz z nami pracować? Zadzwoń lub napisz SMS o treści „prefabrykacja”
na 533-026-236. Biuro czynnego 16. Po 16 prosimy o sms
E-mail do wysyłki CV: kampanie@pracownicybudowlani.pl

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google