www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:134 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:30961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Na Stanowisku Ankietera Telefonicznego

Praca Na Stanowisku Ankietera Telefonicznego

 PDF
Telefon: 603 554 639

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Łęczyca
 Łowicz
 Łódź
Praca zdalna na stanowisku ankietera telefonicznego

Instytut badawczy ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy:
• zdalnej na stanowisko ankietera CATI@tHome (cała Polska).

Opis stanowiska
• Praca polega na nawiązywaniu połączeń i przeprowadzaniu wywiadów telefonicznych (praca nie jest związana ze sprzedażą, ani telemarketingiem).
• Pracę można wykonywać z każdego miejsca w Polsce.

Wymagania
• Wykształcenie średnie, dobra dykcja, komunikatywność, znajomość podstaw obsługi komputera
W przypadku podjęcia pracy w domu niezbędne jest posiadanie:
• komputera,
• stałego dostępu do Internetu przez ,,stałe łącze’’,
• słuchawek nagłownych z mikrofonem.
Pomagamy w instalacji oprogramowania i konfiguracji sprzętu.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• wynagrodzenie nawet do 2800zł „na rękę” miesięcznie (uzależnione od ilości wypracowanych godzin)
• możliwość długotrwałej współpracy
• szkolenie wstępne przygotowujące do pracy przy użyciu Skype
• pracę w przyjaznej atmosferze w firmie będącej liderem w branży badawczej

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google