www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:114 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:30961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Lekka Praca Na Produkcji!

Lekka Praca Na Produkcji!

 PDF
Telefon: 696078140

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Konstantynów Łódzki
 Lutomiersk
 Łódź
Lekka praca przy kontroli jakości i obsłudze maszyn. Możliwe wolne weekendy. Umowa zlecenie. Nowy Józefów

Dzień dobry!

W pierwszej kolejności musisz wiedzieć, że jesteśmy ManpowerGroup Solutions - nie jedyną, ale wyjątkową organizacją realizującą projekty outsourcingowe dla największych Firm zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Szukamy energicznych i zmotywowanych osób, które chciałyby się rozwijać z nami w perspektywie długoterminowej i dołączą do naszego zespołu na stałe!

Aktualnie poszukuje Kandydatów na stanowisko Kontrolera jakości/Operatora maszyn!

Zadania:

- Obsługa maszyn produkcyjnych
- Kontrola jakości gotowego produktu

Wymagania:

- Szukamy osób zmotywowanych, które chcą kontynuować swoją karierę w branży produkcyjnej
- W codziennych zadaniach na pewno pomoże Ci komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i dobrej organizacji pracy własnej

Zapewnimy Ci:

- Umowę zlecenie (pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejna na rok)
- Wynagrodzenie wzbogacone o atrakcyjny system nagród i dodatków
- Możliwość pracy w dodatkowych godzinach (Ty decydujesz ile pracujesz! - dla chętnych możliwość wypracowania nawet 200 i więcej godzin w miesiącu)
- Liczne szkolenia stanowiskowe
- Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie)
- Dogodną lokalizację zakładu pracy (dojazd komunikacją miejską)
- Pracę w świetnej atmosferze, pomocnym i zgranym zespole!
- Możliwość rozwoju zawodowego w naszych strukturach

Dla pracowników z zagranicy pomagamy w przygotowaniu dokumentów na Kartę Pobytu

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie czekaj, aplikuj!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz SMS o treści ’GPL’ pod numer 696078140- oddzwonimy i przedstawimy szczegóły oferty

Dodatkowe informacje:

Oferta dotyczy pracy stałej
Agencja Zatrudnienia nr 412
Miejsce pracy: Łódź Nowy Józefów

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google