www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:102 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:30961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Monter Sieci Wodno-kanalizacyjnej – Praca W Delegacji

Monter Sieci Wodno-kanalizacyjnej – Praca W Delegacji

 PDF
Telefon: 537 504 404

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Łódź
Firma budowlana, będąca liderem wśród pracodawców na rynku w branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko: Monter sieci wodno-kanalizacyjnej – praca w delegacji

Aktualne miejsce pracy: Nowa Sól
Zadania:
• Montaż i instalacja sieci kanalizacji burzowej, deszczowej, sanitarnej, wodociągowej,
• Praca przy zagęszczaniu gruntu,
• Wykopy pod montaż sieci sanitarnych,
• Przeprowadzanie kontroli szczelności i drożności wykonanych prac.
Wymagania:
• Doświadczenie w zakresie wykonywanych prac,
• Stabilności jako pracownik,
• Otwartość do pracy w delegacji.
Mile widziana obsługa elektronarzędzi, zagęszczarki, niwelatora, zgrzewarki elektrooporowej.
Gwarantujemy:
• Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę,
• W delegacji – zakwaterowanie, dojazdy, posiłek regeneracyjny,
• Dodatkowo: grupowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover w całym kraju,
• Szkolenia, kursy.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt pod numerem tel. 537 504 404. Nie odbieram wyślij sms o treści „wod-kan” – oddzwonię!
KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google