www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:93 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:30961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Merchandiser łódź – Praca Dodatkowa

Merchandiser łódź – Praca Dodatkowa

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Łódź
Merchandiser ŁÓDŹ – praca dodatkowa

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy w roli merchandisera w markecie budowlanym – ŁÓDŹ.
Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser/promotor,
• Mile widziane uprawnienia elektryczne - SEP
Czas pracy:
Ul. Karskiego
• 2 wizyty w tygodniu w markecie budowlanym, jedna wizyta trwa 2 godziny, (łącznie 16 godzin miesięcznie/market) dział Oświetlenie; dni i godziny pracy – dowolne – 13,00 zł brutto godzina
• 2 wizyty w miesiącu w markecie budowlanym, jedna wizyta trwa 2 godziny, (łącznie 4 godzin miesięcznie/market) dział Budowlany; dni i godziny pracy – dowolne – 12,00 zł brutto godzina
Ul. Pabianicka
Łącznie: 40 godzin w miesiącu.
Obowiązki:
• Dbałość o estetykę ekspozycji;
• Wywieszanie brakujących lamp na ekspozycję;
• Podłączanie lamp na ekspozycji,
• Wymiana żarówek;
• Systematyczne raportowanie;

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie przy prestiżowych markach
• Zdobycie cennego doświadczenia
• Miłą atmosferę w pracy
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres e mail w temacie wpisując: „Merchandiser ŁÓDŹ – praca dodatkowa”

  • Merchandiser łódź – Praca Dodatkowa
  • Merchandiser łódź – Praca Dodatkowa 2
« Poprzednie | Następne »

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google