www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:79 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:30961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Dam Prace !

Dam Prace !

 PDF
Telefon: 737 605 180

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Działoszyn
 Łódź
 Tomaszów Mazowiecki
Oferta Pracy Firma S7 Medical Company Poszukujemy osób na stanowisko Doradca ds. opieki medycznej

Dam prace
Oferta Pracy Firma S7 Medical Company
Poszukujemy osób na stanowisko Doradca ds. opieki medycznej
Opis stanowiska
- podpisywanie umów oraz pełnomocnictwa z klientami
- kompletowanie dokumentacji
Po zdobyciu doświadczenia zostań managerem i zbuduj swój własny zespół!
Wymagania:
- wykształcenie min. Średnie
- Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
- Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
- Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
- Wysoka kultura osobista,
- mile widziane osoby po 23 roku życia i z doświadczeniem w sprzedaży
Oferujemy:
-Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
-Nienormowany czas pracy
-Rozwój kariery w międzynarodowej firmie w Polsce i innych krajach
-Naukę nowego zawodu (szkolimy od podstaw!)
-Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firm
-Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
-Pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze usług medycznych
-Program wsparcia skutecznych przedstawicieli:
a)program samochodów służbowych
b)specjalistyczne pakiety szkoleń przygotowujących do pracy na opisywanym stanowisku pracy (podstawowych, oraz dodatkowych – cyklicznych podnoszących kwalifikacje)
c)bogaty system motywacyjny
d)wyjazdy zagraniczne
e)premie
f)nagrody
Prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
infozanti@gmail.com, tel. 737605180
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Dam Prace !
Dam Prace !

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google