www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:66 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:30961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Szlifierz Narzędziowy - General Electric - Stała Umowa O Pracę

Szlifierz Narzędziowy - General Electric - Stała Umowa O Pracę

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Aleksandrów Łódzki
 Łódź
 Zgierz
Szlifierz Narzędziowy

Zatrudnienie bezpośrednio przez General Electric.

Obowiązki:

• wykonywanie różnorodnych prac szlifierskich, jak:
szlifowanie płaszczyzn, szlifowanie kształtowe, ostrzenie i regeneracja narzędzi skrawających,
• dobór i stosowanie optymalnych parametrów skrawania i ściernic,
• podstawowa kontrola jakościowa wykonanych części w tym wykonywanie pomiarów warsztatowych,
• bieżąca konserwacja maszyny i dokonywanie drobnych napraw.
• wykonywanie prac ślusarskich i montażowych niezbędnych do budowy nowych przyrządów, ich modyfikacji, remontów lub napraw,
• kompleksowy nadzór nad przebiegiem procesu budowy lub naprawy, w tym zlecanie i nadzór nad wykonaniem wymaganych elementów,
• zlecanie produkcji części zamiennych do naprawianych przyrządów i dbanie o zapewnienie wymaganego ich zapasu,
• zgłaszanie i wdrażanie inicjatyw mających na celu zmniejszenie awaryjności, poprawę jakości lub bezpieczeństwa,
• podstawowa kontrola jakościowa otrzymanych części w tym wykonywanie pomiarów warsztatowych,

Wymagania:

• doświadczenie na analogicznym stanowisku
• wykształcenie min. zawodowe techniczne, mechaniczne lub pokrewne
• Doświadczenie w wykonywaniu precyzyjnych elementów maszynowych.
• Umiejętność czytania rysunku technicznego.
• Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, płytki wzorcowe).
• Znajomość zasad doboru i właściwości podstawowych materiałów konstrukcyjnych.
• Samodzielność w tworzeniu założeń i planowaniu prostych technologii wykonawczych - zwłaszcza znajomość technologii procesu szlifowania.
• Znajomość budowy i zasad eksploatacji szlifierek

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google