www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:152 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:30961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Dla Opiekunki W Niemczech

Praca Dla Opiekunki W Niemczech

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Aleksandrów Łódzki
 Andrespol
 Bełchatów
Praca Niemcy

Praca dla opiekunki w Niemczech
Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie.

Miejsce i data wyjazdu: 20.06., Ludwigsburg
Aktualnie opieki potrzebuje Pan Wilhelm. Senior ma 87 lat, jest niesamodzielny, potrzebuje pomocy by wstać. Choruje na demencję i często jest rozkojarzony i zapomina o wielu rzeczach. Choruje również na Parkinsona, nadciśnienie i ma problemy z sercem.
Obowiązki:
Podopiecznemu trzeba pomóc w higienie szczególnie przy myciu, pielęgnacji ciała, ubieraniu i rozbieraniu a także dojściu do toalety, zmieniać pielucho – majtki, pomagać w spożywaniu posiłków oraz pilnować wizyt lekarskich.
Do zadań Opiekunki będzie należało też robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, dbanie o utrzymanie czystości w domu.
Wymagania:
Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie dobrym, mieć doświadczenie w opiece z osobami starszymi oraz mieć czynne prawo jazdy. Wymagamy również braku nałogów.
Zapewniamy:
Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1100 euro netto miesięcznie.

praca Niemcy, opiekunka dla starszej osoby, opieka osób starszych, opiekunka starszych, opiekunki osób starszych, osoby starsze, ludzie starsi, opieka, opiekun osób starszych, opieka nad osobami starszymi

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na katarzyna.gustowska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769 o treści: 6297 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi:
Ul. Gdańska 90

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google