www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:210 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:30961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Operator Wózka Widłowego - Atrakcyjne Wynagrodzenie, Umowa O Pracę

Operator Wózka Widłowego - Atrakcyjne Wynagrodzenie, Umowa O Pracę

 PDF
Telefon: 723688812

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Stryków
Praca w firmie z branży logistycznej

Agencja Pracy Tymczasowej Asistnet Work Group Sp. z o.o. (nr 10052) obecnie dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO

miejsce pracy: Łódź, Stryków

Opis stanowiska:
- praca w magazynie firmy z branży logistycznej
- obsługa wózka widłowego
- praca na trzy zmiany

Wymagania:
- dyspozycyjność
- uprawnienia na wózki widłowe
- gotowość do podjęcia pracy "od zaraz"
- uprawnienia do obsługi wózka widłowego
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia

Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie + premia

Prosimy o przesłanie CV oraz dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)."

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google