www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:100 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:30961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Opiekuna Osób Starszych Czeka Na Ciebie!

Praca Opiekuna Osób Starszych Czeka Na Ciebie!

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Łódź
 Sieradz
 Skierniewice
praca Niemcy

Szukasz pracy, jako opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczech? Zgłoś się do nas!

Nasza podopieczna, Pani Anna ma 58 lat (III stopień opieki), ma problemy z mobilnością, jest osobą leżącą i niesamodzielną, porusza się jedynie na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy i asekuracji by wstać. Choruje na Parkinsona.

Pani Anna mieszka sama w niewielkim miasteczku. Niedaleko od domu znajdują się sklepy, apteka oraz kawiarnie.

Obowiązki:
To prowadzenie domu, gotowanie oraz zajmowanie się podopieczną, pomoc w podstawowych czynnościach opiekuńczych i pielęgnacyjnych. Opiekunka będzie pomagać seniorce w spożywaniu posiłków i pomagać w transferze.

Wymagania:
Opiekunka musi być osobą z dobrą znajomością języka.
Konieczne jest posiadanie doświadczenia oraz braku nałogów.
Dodatkowym atutem są posiadane referencje.

Oferujemy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
składki do ZUS od przeciętnej krajowej
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie
atrakcyjne bonusy za wyjazd w lipcu

praca Niemcy, opiekunka dla starszej osoby, opieka osób starszych, opiekunka starszych, opiekunki osób starszych, osoby starsze, ludzie starsi, opieka, opiekun osób starszych, opieka nad osobami starszymi

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na katarzyna.gustowska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769 o treści: 6512 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi:
Ul. Gdańska 90
www.opiekunka.gowork.pl

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google