www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:68 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:30961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Dla Kobiet W Charakterze Opiekunki, Niemcy

Praca Dla Kobiet W Charakterze Opiekunki, Niemcy

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Aleksandrów Łódzki
 Brzeziny
 Koluszki
praca Niemcy

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza podopieczna: Pani Eliza, 96 lat (II stopień opieki)

Miejsce delegacji: okolice Monchengladbach

Seniorka ma cewnik, jest inkontynentna. Jest osobą leżącą, jeździ na wózku inwalidzkim. Pani Eliza mieszka sama w niewielkim domu wraz z kotem. Potrzebuje wsparcia i ciepła ze strony opiekunki.

Obowiązki:

gotowanie oraz zakupy
pranie, prasowanie i sprzątanie domu,
pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
pomoc w spożywaniu posiłków,
kąpiele, zmiana pielucho – majtek

Wymagania:

Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Opiekunka musi być osobą niepalącą.

Zapewniamy:

bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto)
wysokie składki ZUS
możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

praca Niemcy, opiekunka dla starszej osoby, opieka osób starszych, opiekunka starszych, opiekunki osób starszych, osoby starsze, ludzie starsi, opieka, opiekun osób starszych, opieka nad osobami starszymi

LETNIA PREMIA ZA WYJAZD W LIPCU
Do 200 EURO za wyjazd min 90 dni
Do 100 Euro za wyjazd min 60 dni
nie czekaj! zadzwoń po szczegóły otrzymania dodatkowej premii

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na katarzyna.gustowska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769 o treści: 6979 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi:
Ul. Gdańska 90

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google