www.lodzkatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:94 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:163 | Ogłoszeń:30961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca W Niemczech Od Zaraz Dla Opiekunki

Praca W Niemczech Od Zaraz Dla Opiekunki

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Opoczno
 Pabianice
 Piotrków Trybunalski
praca Niemcy

Wyjazd w okolice Stuttgartu

Pani Anna: 79 lat, waży 63kg i ma 160cm wzrostu, II stopień opieki.
Seniorka choruje na nowotwór, ma również nadciśnienie i inkontynencję, korzysta z wkładek. Porusza się przy balkoniku. Mieszka sama z kotem w niewielkim domu w okolicach Stuttgartu.

Obowiązki:

Czynności związane z opieką na podopiecznym:
zmiana pielucho-majtek
kąpanie
czynności pielęgnacyjne
ubieranie/rozbieranie
pomoc w spożywaniu posiłków
Czynność związane z prowadzeniem domu:
gotowanie
robienie zakupów
sprzątanie
pranie i prasowanie
jazda samochodem z podopieczną do lekarza

Wymagania:

Język na poziomie dobrym;
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi;
Czynne prawo jazdy;
Chęć niesienia pomocy innym.

Zapewniamy:

bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa!)
wysokie składki ZUS (od przeciętnej krajowej)
możliwość wyboru pracy na niemieckich lub polskich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

praca Niemcy, opiekunka dla starszej osoby, opieka osób starszych, opiekunka starszych, opiekunki osób starszych, osoby starsze, ludzie starsi, opieka, opiekun osób starszych, opieka nad osobami starszymi

LETNIA PREMIA ZA WYJAZD W LIPCU
Do 200 EURO za wyjazd min 90 dni
Do 100 Euro za wyjazd min 60 dni
nie czekaj! zadzwoń po szczegóły otrzymania dodatkowej premii

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na katarzyna.gustowska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769 o treści: 7015 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi:
Ul. Gdańska 90

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google